FOTBAL CUP (4x4) - ZÁŘÍ - ČERVENÉ PEČKY - PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO

FOTBAL CUP (4x4) - ZÁŘÍ - ČERVENÉ PEČKY - PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO

Vážení kolegové,

vzhledem k aktuální situaci, která díky COVID-19 aktuálně ve fotbale panuje, určitě někteří z Vás již přemýšlí o vstupu do nové sezóny 2020 / 2021. Pokud tomu tak opravdu je, byli bychom rádi, kdybyste přijali naše pozvání do ČERVENÝCH PEČEK (okres Kolín) na fotbalový turnaj malých forem: „FOTBAL CUP 4x4“ a zpestřili si tak úvod sezóny.

Jako trenér přípravky, vnímám fotbal malých forem, jako jeden z několika prostředků k rozvoji herních činností jednotlivce a individuálních dovedností hráče, ale nejen toho. Důvodů, proč se pustit do fotbalu malých forem je více a my budeme rádi, pokud si přijedete zahrát v tomto netradičním počtu (3+1) s jinými, podobně smýšlejícími, týmy. Budeme hrát ve dnech:

  • 19. 9. 2020 (U11 - DOPOLEDNE, U10 - ODPOLEDNE),
  • 20. 9. 2020 (U8 - DOPOLEDNE, U9 - ODPOLEDNE),
  • na 6 přírodních hřištích,
  • na přípravkové branky (5x2m),
  • bez dlouhých prostojů.

„Zažijte více gólů, více akcí, více situací 1x1 a více emocí.“

Rozhodli jsme se dát našim turnajům další rozměr. Ve spolupráci s Nadačním fondem Ozvěna, spouštíme v rámci našich turnajů projekt s názvem: „KAŽDÝ GÓL POMÁHÁ!“. Na základě této spolupráce, jsme se rozhodli, že za každý vstřelený gól, poskytneme finanční prostředky, na podporu dětí a mladistvých s poškozením či trvalou ztrátou sluchu. Pojďte společně s námi podpořit správnou věc. Třeba i ve vašich řadách máte nadějného sportovce s nedoslýchavostí či jiným problémem, o kterém třeba ani nevíte. Těšíme se proto na co nejvíce nastřílených gólů. Za první turnaj 4x4, který se uskutečnil v loňském roce, padlo 1786 branek během dvou dnů.

Veškeré informace o našem turnaji včetně přihlášky naleznete na našem webu: http://www.dosportu.cz/fotbalove-turnaje/fotbal-cup-4x4

 

Dostaňte se s námi do hry!

„Situace v některých klubech není jednoduchá. Trenéři se věnují čím dál více administrativě než samotným tréninkům. Proto přicházíme se službou, která zbavuje lidi přebytečných starostí. Rádi pomůžeme i Vám.“


Martin Hanoušek

Jednatel společnosti