FOTBAL CUP 4X4 - ZRUŠEN

FOTBAL CUP 4X4 - ZRUŠEN

Vážení trenéři,

přestože máme na turnaj FOTBAL CUP 4X4 již vše připraveno, včetně rozlosování skupin, aktuální dění v souvislosti s COVID-19 nám nedává jinou možnost než plánovaný turnaj ZRUŠIT.

Zdraví nás všech je pro nás na prvním místě. Chtěli bychom Vám všem poděkovat za to, že jste chtěli prostřednictvím našeho turnaj vystoupit z řady a zkusit něco jiného. Za to Vám patří velké poděkování a vážíme si toho. V tuto chvíli hledáme náhradní termín pro realizaci akce. Nejpravděpodobnější však je jeho realizace na přelomu října a listopadu. Budeme moc rádi, pokud svůj zájem projevíte znovu, i když je nám jasné, že už to bude v rámci jiné kategorie. Startovné Vám bude vráceno ve 100% výši v následujícím týdnu.

Moc děkuji a věřím, že energie vložená do příprav turnaje se odrazí v budoucím turnaji. Držíme Vám palce do zbývající části sezóny a přejeme hlavně pevné zdraví Vám i Vašim nejbližším.

Děkuji za pochopení.

S úctou

Martin Hanoušek

Dostaňte se s námi do hry!

„Situace v některých klubech není jednoduchá. Trenéři se věnují čím dál více administrativě než samotným tréninkům. Proto přicházíme se službou, která zbavuje lidi přebytečných starostí. Rádi pomůžeme i Vám.“


Martin Hanoušek

Jednatel společnosti