Novinky

SENDRA CUP 3X3 - ZRUŠEN

Vážení trenéři,

předem chceme říci, že jsme nadšeni z Vašeho zájmu o SENDRA CUP 3X3 v roce 2020. Bohužel, přestože nás přípravy stály velké úsilí, vzhledem k aktuálnímu dění v souvislosti s COVID-19 nemáme bohužel jinou možnost než plánovaný turnaj ZRUŠIT.

Zdraví nás všech je pro nás na prvním místě. Chtěli bychom Vám všem poděkovat za to, že jste chtěli prostřednictvím našeho turnaj vystoupit z řady a zkusit něco jiného.. Za to Vám patří velké poděkování a vážíme si toho.

Věříme však v lepší zítřky a proto bychom Vám již v tuto chvíli rádi nabídli účast na turnaji FOTBAL CUP 4X4 (hráno 3+1 na přípravkové branky) v Červených Pečkách, který se uskuteční ve dnech od 19. – 20. 9. 2020. (Přihláška již na našem webu: www.dosportu.cz)

Startovné za turnaj 3X3 Vám bude vráceno ve 100% výši nejpozději v následujícím týdnu po předpokládané realizaci neuskutečněného turnaje.

Moc děkuji a věřím, že energie vložená do příprav turnaje se odrazí v budoucím turnaji. Držíme Vám palce a přejeme hodně zdraví Vám i Vašim nejbližším.

Děkuji za pochopení.

S úctou

Martin Hanoušek