Fotbalové turnaje

Netradiční

Fotbalové turnaje

DOSPORTU.CZ pro Vás pořádá netradiční fotbalové turnaje přípravkových kategorií. Nabízíme turnaje 3x3 na čtyři minibranečky, netradiční turnaj s počtem hráčů 3+1 na každé  straně, který se hraje v počtu tři hráči v poli a jeden brankář za každý tým a také specifický turnaj pro kategorie U7, kde se skloubí fotbalové i nefotbalové schopnosti Vašich nejmenších fotbalistů. Vše s programem, který nenudí a přináší nové pojetí v turnajových formách.

Pořádáme tyto turnaje

Sendra cup (3x3)

Netradiční projekt fotbalu malých forem ve hře 3x3 na čtyři minibranky. Unikátní hřiště, minimum prostojů a velké množství vstřelených branek! Turnaj pro 16 týmů během čtyř hracích hodin. Těšíme se na kategorie U7, U8, U9, U10. Zjisti víc a přihlaš se!

Fotbal cup (4x4)

Dostaň se o level výš! Netradiční turnaj projektu fotbalu malých forem, který navazuje na SENDRA CUP! Zvládáš 3x3? Dobře! Přidej si gólmana, vyzvi soupeře a zahrajte si proti sobě 3+1! Turnaj je určen pro 16 týmů pro každou kategorii! Těšíme se na kategorie U8, U9, U10, U11! Zjisti víc a přihlaš se!

Mimi cup (U7)

Zapomeňte na konfrontaci 4+1, o to u nás nestojíme. Máme pro Vás unikátní projekt, ve kterém soutěžní formou kombinujeme fotbalové i pohybové dovednosti Vašich nejmenších svěřenců. Kulatá hřiště, více branek, přetahování lanem, závody v rychlosti. Těšíme se na kategorie U7!

Dostaňte se s námi do hry!

„Jako trenér fotbalových přípravek, jsem přesvědčen, že jedním z nejlepších nástrojů pro rozvoj individuálních dovedností malých fotbalistů, je neustálá hra v podobě fotbalu malých forem.“


Martin Hanoušek

Jednatel společnosti