Nadačnímu fondu Ozvěna jste svou účastí v roce 2020 vystříleli:

1.836

Netradiční

Fotbalové turnaje

Pořádáme pro vás:

Sendra cup (3x3)

Fotbalový turnaj ve hře 3x3 na čtyři minibranky. Unikátní hřiště, minimum prostojů, velké množství doteků s míčem, stovky vstřelených branek během několika hodin. Ideální turnaj pro rozvoj Vašich malých fotbalistů. Turnaj je primárně zaměřen na kategorie U7, U8, U9, U10.

Fotbal cup (4x4)

Dostaň se o level výš! Fotbalový turnaj, který navazuje na SENDRA CUP. Zvládáš 3x3? Dobře. Přidej si gólmana, vyzvi soupeře a zahrajte si proti sobě 3+1. Nabitý fotbalový turnaj s minimem prostojů, velkým počtem fotbalových situací k individuálnímu či týmovému řešení pro kategorie přípravek.

Winter cup (7x7)

Fotbalový turnaj, který Vás během zimy posune o krok dál. Turnaj je určen pro minimálně 16 týmů, které se spolu utkají o absolutního vítěze během třech hracích dnů, které od sebe dělí nějaký ten týden. Hrajeme v kategoriích U10 a U11 v počtu 6+1. Zimní liga mistrů přípravek je tu pro Vás.

Individuální tréninky

Fotbal

Nabízíme Vám možnost individuálních fotbalových tréninků v Kolíně nebo Liberci, pod vedením kvalifikovaných trenérů mládeže. Trénink může být čistě individuální nebo i v menších skupinách od dvou do maximálně čtyř hráčů. Prostřednictvím maximálního počtu doteků s míčem během tréninku řešíme detaily při osvojování jednotlivých technických dovedností. První trénink pro nové zájemce je zdarma.

Chci vědět více

Chci se přihlásit na turnaj