3.6.2020 - Spouštíme projekt: KAŽDÝ GÓL POMÁHÁ!

03.06.2020
Čas do ukončení příjmu žádostí.
Lorem ipsum dolor

Termín:

Lorem ipsum dolor

Místo:

Lorem ipsum dolor

Max. výše dotace:

Rozhodli jsme se dát našim turnajům další rozměr. Ve spolupráci s Nadačním fondem Ozvěna, spouštíme v rámci našich turnajů projekt s názvem: „KAŽDÝ GÓL POMÁHÁ!“. Na základě této spolupráce, jsme se rozhodli, že za každý vstřelený gól, poskytneme finanční prostředky, na podporu dětí a mladistvých s poškozením či trvalou ztrátou sluchu.

Pojďte společně s námi podpořit správnou věc. Třeba i ve vašich řadách máte nadějného sportovce s nedoslýchavostí či jiným problémem, o kterém třeba ani nevíte. Těšíme se proto na co nejvíce nastřílených gólů. Za první turnaj 4x4, který se uskutečnil v loňském roce, padlo 1786 branek během dvou dnů.

"Vážení trenéři a rodiče, často jsem si pokládal otázku, jak smysluplně pomoci na správnou věc. Ano, není to nic nového. Podobné projekty již proběhly, ale řekl jsem si, že takových to věcí není nikdy dost. Zároveň jsem chtěl, aby samotní hráči měli možnost ovlivnit to, jak moc pomohou správné věci. Problematika nedoslýchavosti není mezi společností tak rozšířena a to byl i jeden z důvodů, proč jsem chtěl v tomto směru pomoci. Slovo dalo slovo a společně s Nadačním fondem Ozvěna jsme se domluvili na realizaci tohoto projektu.

Rozhodl jsem se tedy přispět finanční podporou ve výši od 1 do 5 Kč, dle typu turnaje, za každý vstřelený gól. Jak mi sama ředitelka nadace Pavla Prokešová potvrdila, každá koruna, která pomůže k financování zakoupení sluchadel nebo baterií do nich, uleví rodinám dětí s touto poruchou. Rád bych v tomto směru podpořil především děti, které mají kladný vztah ke sportu nebo třeba hrají fotbal.

Budu rád, když nám Vy, účastníci našich turnajů, v této myšlence pomůžete a přijedete si zahrát.

Těším se na Vás."

Víc info o této již brzy na našem webu.

Martin Hanoušek