Pomáháme sportovním klubům z celé republiky

Se společností DOSPORTU s.r.o. spolupracujeme již několik let a vždy jsme nad míru spokojeni. Několikrát do roka nás vždy upozorní na vypsanou výzvu, potřebné doklady a následně položí otázku, zda chceme s dotací pomoct. Prostě kompletní servis. Vždy 100procentní  úspěšnost.

Martin Midrla, starosta - Orel jednota Dolní a Horní Loučky

Prostřednictvím DOPSPORTU.CZ a pana Hanouška se nám otevřely nové možnosti financování našeho oddílu. Díky spolupráci, která trvá již několik let, můžeme pořídit sportovní vybavení, které bychom si jinak nemohli dovolit.

Daniel Filip, předseda - FK Baník Chvaletice z. s.

Na spolupráci si vážíme poskytnutých služeb v rámci dotací, zbavení nadměrné administrativy s dotacemi spojené, přehledu v dotačních titulech. Oceňujeme znalost klubového prostředí, a tedy i ptřebby daného klubu, znalost celkové problematiky s financováním sportu a profesionální přístup.

Roman Janáček, předseda - TJ TATRAN Bílý Kostel nad Nisou, z.s.

Pokud nevíte, jak na dotace, vedení účetnictví a hledáte slušného a spolehlivého partnera, tak mohu doporučit DOSPORTU. Rozhodně vás nezklame jejich přístup a maximální pomoc se získáním i vyúčtováním dotací. Vědí jak na to!

Jana Boučková, předsedkyně - Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové z. s.

Na spolupráci se společností DOSPORTU s.r.o. si nejvíce vážíme spolehlivosti při zpracování žádostí o dotace i při konečném vyúčtování dotací. Dále časové flexibility, ochoty řešit občasné problémy či vstřícnou komunikaci.

Lukáš Palán, předseda - FOTBALOVÝ KLUB Krásná Studánka, spolek

Na spolupráci si velice vážíme kvality poskytovaných služeb, časové flexibility a ochoty vyřešit jakýkoliv problém s podáním, nebo vyúčtováním dotace. Velkým přínosem jsou samozřejmě získané finanční prostředky z dotací pro náš klub. Díky těmto prostředkům můžeme financovat trenéry pro mládež (aspoň trochu), kteří to dělají téměř zadarmo a pořizovat sportovní vybavení pro naší mládež. Velké poděkování za spolupráci na společných projektech a doufám, že budeme nadále spolupracovat.

David Jalovičár, předseda - AFK Nové Město pod Smrkem z. s.

DOSPORTU nám pomáhá s dotacemi od kraje i státu. Oceňuji znalost, odbornost a především ochotu vždy pomoci, když je potřeba. Děkujeme.

Josef Polák, předseda - Shotokan Sport Centrum Česká Lípa z.s.

DOSPORTU využíváme ke zpracování státních dotací a s jejich službami jsme spokojeni. Spolupráce probíhá přesně tak, jak jsme očekávali. 

Petr Kořínek, předseda - SK Matchball Česká Lípa z.s.

Od první schůzky mám jenom pozitivní zkušenosti. Každý rok žádáme o dotační programy vyhlášené městem,krajem i státem. Martin mi dá seznam podkladů co potřebuje ke zpracování žádosti a o nic víc se nestarám. Když má vše připravené, tak vše podepiši a odešlu na patřičná místa. Není vůbec žádný problém, že firma sídlí v jiném městě než náš klub. Když je potřeba tak Martin přijede za námi. Prostě spolupráce s firmou DOSPORTU s.r.o. má jen samá pozitiva a všem můžu doporučit.

Michal Venc, předseda - TJ Sokol Doubí z.s.

Jsem rád, že vás mám!

Milan Veselý, předseda - KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

Díky vaší pomoci jsme se neutopili v administrativě a grantových záležitostech, a mohli se tak věnovat atletice. Každodenní práci na atletickém hřišti jsme vychovali mnoho reprezentantů ČR a vrcholem byl Mistr Světa v juniorském desetiboji František Doubek. MOOC Vám děkujeme za čas, který jste nám dali pro práci s dětmi a mládeži.

PhDr. Miroslav Rucký, hlavní trenér klubu - AC Jablonec nad Nisou, z. s.

Na spolupráci si vážíme moderního a pružného přístupu, který nám usnadňuje a urychluje vzájemnou komunikaci. Vzhledem k tomu, že většina činovníků Klubu dělá svoji trenérskou a klubovou činnost dobrovolně a po pracovní době, je pro náš Klub propojení s manažerskou firmou zajišťující dotační, účetní a další servis nezbytné.

Mgr. Jan Jirák, člen výboru - Jizerský klub lyžařů Desná z.s.

SPORT RELAX využívá profesionálních služeb již řadu let a jsme velice spokojeni. Ochota a lidský přístup, to je to co vyhledáváme. Velmi rádi doporučíme.

Pavel Znamenáček, předseda - KARATE SPORT RELAX z.s.

Spolupráce s DOSPORTU.CZ využívá náš klub již hodně let a fakt, že jsme tyto služby doporučili i svým kamarádům, určitě hovoří za vše. Pokud chcete mít čas na svůj sport a nezabývat se přebujelou administrativou, není lepší volba.

Dana Hulíková, předsedkyně - Klub sportovní střelby LOYD Jablonec nad Nisou, z. s.

Dosportu pomáhá vždy, když je potřeba. Pomoc s adminsitrací dotací nám šetří čas a ubírá na stresu, za což jsme rádi.

Petr Kubinec, trenér - SK Spartak Žandov z.s.

Výborná spolupráce, ochotný a profesionální přístup, který našemu klubu přináší velkou úsporu času a nové možnosti se rozvíjet. Děkujeme a těšíme se na další roky práce s mládeží.

Robert Bezouška, trenér - ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

„Profesionální služby, výborná domluva.“

Petr Brabec, předseda - ŠERM Liberec, z.s.

Výborný přistup. Kompletní zpracování žádosti a následné vysvětlení. Pro náš klub minimum práce. Částku kterou jsme žádali jsem opravdu dostali. Za náš klub maximální spokojenost.

Jan Chadraba, hospodář - FK Arsenal Česká Lípa, z.s.

Ochota naslouchat, empatie, pečlivost a profesionalita ...TO je pro nás DOSPORTU.cz.

Věroslav Kollert, předseda - Plochá dráha klub v AČR

Erudovanost, pomoc v oblasti, která jde trochu "mimo", perfektní přístup.

Jiří Mejda, předseda - ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub DDM Kolín

Zjistěte, jak pro sebe získat více času

Nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám co nejdříve zpět a probereme, jaké jsou aktuální dotační možnosti pro váš klub nebo pomůžeme s vaším účetnictvím.

Zajímá mě: