Účetnictví neziskových organizací a spolků

I přesto, že sportovní kluby vedou podvojné účetnictví, je od toho klasického dost odlišné. My se na účetnictví spolků a dalších neziskových organizací zaměřujeme a vy tak máte jistotu, že budete mít účto naprosto v pořádku.

Zároveň jako lidé se zkušenostmi ze sportovního prostředí víme, co je pro který sport potřeba a nemusíte tak vysvětlovat každý detail na faktuře.

Pomůžeme vám s kompletním vedením účetnictví pro váš klub včetně odměňování trenérů a závěrečných výkazů. Stačí si s námi domluvit konzultaci.

 • Lorem ipsum dolor

  Vedení podvojného účetnictví

  V penězích a dotacích je třeba mít přehled a k tomu je podvojné účetnictví jako stvořené.

 • Lorem ipsum dolor

  Financování trenérů

  Stále častěji se snažíte podpořit činnost trenérů skrze DPP, DPČ, dohlédneme, ať máte vše v pořádku.

 • Lorem ipsum dolor

  Vyúčtování dotačních prostředků

  Pomůžeme Vám vést průběžný přehled o čerpání dotačních příspěvků a následně je správně vyúčtovat.

 • Lorem ipsum dolor

  Zpracování závěrečných výkazů

  Pomůžeme vám dotáhnout věci až do konce v podobě zpracování daňových přiznání a dalších výkazů.

SPORT A NEZISKOVKY?

Sportovní kluby v neziskovém sektoru jsou specifickou oblastí a správné vedení účetnictví je základem fungování úspěšného spolku. Víme, že dění ve sportovních klubech je založeno na dobrovolnosti, nadšení a lásce ke sportu. O to více je třeba hospodářskou činnost nepodcenit. Rádi budeme ti, kteří vám to v této podstatné, byť méně oblíbené stránce, ulehčí.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE S NÁMI?

S kluby spolupracujeme na základě měsíčních intervalů. Zároveň jim jsme maximálně k dispozici. Předání dokladů probíhá buď prostřednictvím osobního setkání, nebo online formou, hlavně ať máte co nejméně starostí. Veškeré účtování probíhá průběžně, což vede k rychlejšímu zpracování daňových výstupů na konci roku. Nebudete tak řešit vše na poslední chvíli.

Napište nám!

Zaujali vás naše služby? Chcete zpracovat cenovou nabídku na vedení účetnictví? Chcete se zeptat osobně? Pošlete nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Zajímá mě: